אורתודנטיה

לא מעט ילדים, אבל גם מבוגרים, נדרשים ליישור שיניים, את המלאכה מבצעים רופאי שיניים מומחים המועסקים בקליניקות לטיפול בשיניים. כל מי שרוצה לזכות לטיפול שיניים מוצלח על מנת שלאחר מכן יוכל לחייך חיוך מלא, זקוק ליישור שיניים במידה והשיניים שלו אינן ישרות באופן טבעי. כמו כן יישור שיניים מיועד ליישר שיניים בולטות או עקומות. כל זאת אמור להתבצע בידי רופא מומחה אשר צבר ניסיון רב בתחום.

אז למה ליישר שיניים?

אורתודנטיה הינה יישור שיניים, ועל מנת לבצע את המלאכה נדרש רופא שניים אורתודנט בהכשרתו. אורתודנטיה הינה חשובה במיוחד לילדים אשר יש להם רווח ניכר בין השיניים, או שהשיניים שלהם בולטות או עקומות. באמצעות אורתודנטיה תזכו לחיוך יפה במיוחד וביטחונכם העצמי באשר למראה השיניים, יעלה פלאים. יישור שיניים מתבצע לא רק למטרות אסתטיות אלא גם במקרים בהם נדרשות השתלת שיניים, כך שהדבר תקף גם למבוגרים. כאשר מדובר על השתלת שיניים, יש להחזיר את השיניים למקומן הטבעי, ורק לאחר מכן תתבצע השתלת שיניים.

טיפול בטכניקות חדשניות

אורתודנטיה היא תחום נפרד בטיפול השיניים, ויש לגשת למרפאת שיניים המציעה לכם טיפולים אורתודנטיים בשיטות חדישות באמצעות מיטב המכשור הטכנולוגי בתחום יישור השיניים. ניתן ליישר שיניים באמצעות גשר לשיניים, הרופא האורתודנט מדביק סמכים על הצד הפנימי או החיצוני של השיניים, על פי בחירתכם. הסמכים יכולים להיות בעלי מראה מתכתי או שקופים. השיטה מתאימה הן לילדים והן למבוגרים. אורתודנטיה היא גם יישור שיניים באמצעות פלטות. זוהי שיטת יישור שיניים פחות אסתטית מהקודמת, והיא נפוצה יותר בקרב ילדים ובני נוער. עוד שיטה ליישור שיניים הקראית אינביזליין, מדובר על פלטות שקופות נשלפות, מרכיבים אותן בשעות היום ומסירים אותן לעת לילה. הרופא יתייחס לכל לקוח באופן פרטני ויתאים לו את שיטת יישור השיניים האופטימאלית מבחינתו.

דואגים למראה השיניים שלכם?רוצים חיוך אסתטי מושלם? רוצים ליישר את השיניים שלכם או של ילדיכם? אנו מזמינים אתכם ליצור בהקדם האפשרי קשר עם ה.ל.ה מכונים לבריאות המשפחה, אנו נחזור אליכם בהקדם עם ההצעה הטובה ביתור ליישור שיניים.

מאמרים אחרונים

ייעוץ ללא עלות

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

דילוג לתוכן