דף הבית אודות טיפולים צור קשר
מונה כניסות : 1223198

מרפאת שיניים באשקלון

כתובת: קניון חוצות, קומה ב'
טלפון: 08-6726563
שעות הפתיחה:

בימים א' 8:30-20,ב' 8:30-14 ,ג' 8:30-20 ,ד' 14-20 ,
ה' 8-14,ו' סגור .
מנהל אדמ': גב' מורל לאה
מנהל רפואי: דר' נטליה ליפשיץ

מרפאת שיניים באשקלון

בין אם אתם חיים באשקלון וזקוקים לתור לניקוי שיניים וחניכיים אצל שיננית, מחכים לטיפול בחור בשן כמו סתימה או אפילו טיפול שורש, צריכים לקפוץ לבדיקה תקופתית אצל רופא שיניים באשקלון וסתם דוחים את הקץ או צריכים ייעוץ ממומחה של ממש לגבי הליך טיפולי שיאפשר את שיקום הפה שלכם ושימור הטיפולים הקודמים, אתם בכל מקרה תזדקקו לאנשי המקצוע הטובים ביותר שיש באשקלון, ואלו אנשי המקצוע, הרופאים והצוות, שתפגשו בהלה מרפאות שיניים.

עכשיו מעבר לעובדה שאתם תזדקקו למומחים לבריאות השן מהטובים ביותר, אתם גם תזדקקו לכך שתהיה להם קרבה פיזית למקום מגוריכם, ושלא יהיו רחוקים מדי. קרבה היא דבר חשוב כמעט כמו איכות, כי טיפולי שיניים הם תהליך ארוך אשר לא מסתיים ביום אחד בהרבה מקרים, ויתרה מכך כי עד שמוצאים רופא שיניים טוב פשוט לא מחליפים.

אם אתם גרים באשקלון או בישובים והקיבוצים שבסביבה תשמחו לשמוע שלהלה מרפאות שיניים יש מרפאה במיקום מרכזי באשקלון בה מועסקים מומחים לשיקום הפה, טיפולים משמרים, כירורגיה, פריודונטיה, אורתודנטיה וכל מה שתזדקקו לו.

אם חיפשתם רופא שיניים באשקלון או מרפאת שיניים באשקלון, עכשיו תוכלו אפשר להפסיק לחפש. בואו למרפאתנו בקומה השנייה של קניון חוצות. המרפאה שלנו באשקלון ממוקמת ממש בלב העניינים, בין חניות השופינג הכי טוב בעיר ובסמוך לבית החולים ברזילי. המרפאה המזמינה בקניון חוצות של הלה מרפאות שיניים מלאה במכשור ובציוד האיכותי ביותר בתחום רפואת הפה יחד עם טובי המומחים, שישמחו יחד עם צוות המרפאה לייעץ לכם לגבי מגוון טיפולי השיניים האסתטיים והמשמרים שאנו יכולים להציע בגבולות התקציב שלכם ובהתאמה אישית.

בין הטיפולים של מרפאתנו באשקלון תוכלו למצוא טיפולים מכל הסוגים כולל טיפולי חניכיים כמו הקצאת חניכיים על ידי רופא, טיפולים אסתטיים והלבנת שיניים, טיפולי מגן ופלואור, הרכבת כתרים ושתלים,  צילומי רנטגן, ניקוי שיניים, יישור ותיקון שיניים ועוד המון אפשרויות. למצוא רופא שיניים באשקלון זה אף פעם לא דבר פשוט, משום שלמצוא רופא שיניים טוב בכל מקום זה אף פעם לא דבר פשוט. אנחנו יודעים שיש לכם המון אפשרויות בתחום מרפאות שיניים באשקלון והאזור ואנחנו משוכנעים שלא תפקידו את עתיד השיניים שלכם אצל סתם כל אחד, אז מציעים לכם לפני קביעת התור, לבוא לבקר ולהתרשם מהמרפאה הנעימה והמודרנית שלנו באשקלון, בקניון חוצות. אנחנו נשמח להכיר אתכם, ולספק לכם כל מידע שתרצו לגבי טיפולי שיניים.


        


צור קשר
השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם


טואול - בניית אתרים