דף הבית אודות טיפולים צור קשר
מונה כניסות : 1223161

שיקום הפה

 

שיקום הפה הוא תחום המטפל בחידוש ותיקון כול הבעיות הדנטאליות בתוך הפה. זה מתחיל מפעולות פשוטות ובסיסיות כמו הלבנת שיניים או סתימות אך כולל לעיתים גם הליכים רפואיים מורכבים כמו החזרת שיניים רבות שחסרות, השתלות שיניים, בניית מבנים מסוגים שונים, יצירת תותבות חלקיות או מלאות ומגוון טיפולים נוספים, השתלות מורכבות במצב לסת בעייתי ועוד.

מי הוא רופא טוב של שיקום הפה?


רופא שיטפל עבורכם בתהליך של שיקום הפה הוא רופא שעבר הכשרה בכול התחומים של רפואת שיניים מתקדמת כגון טיפול ביישור שיניים, טיפול בבעיות של חניכיים .רופא של שיקום הפה יפתח את הטיפול שלו במבט על צילום הפה שלכם וביצירת תהליך של אבחון מעמיק של כול בעיה בפה, לגבי כול שן ושן, וכן לגבי מצבן האסתטי של השיניים, מצבם של החניכיים ומצבן של עצמות הלסת. חשוב מאוד לפנות למומחה מנוסה וידוע בתחום של שיקום הפה כדי לקבל תוצאות מושלמות. מומחי שיקום כאלה תוכלו למצוא אצל הרשת הארצית של מרפאת הל"ה. מומחי שיקום הפה של רשת מרפאת שיניים הל"ה הם ידועים ובעלי מוניטין בטיפול מקצועי, מסור, אנושי ועדין במטופלים.

הרשת הנבחרת על ידי חברות הביטוח


 לא במקרה נבחרה רשת מרפאות הל"ה על ידי חברות הביטוח המובילות בארץ להיות מרפאות רשמיות שלהם בהפניית מטופלים, רשת מרפאות הלה שנמצאות ופרוסות בכול רחבי הארץ מחזיקה בין שירותיה רופאים מסורים, מעורבים ובעלי עקרונות של השקעה ומצוינות. רק הרופאים הטובים ביותר עובדים ברשת מרפאות הל"ה. אנו שמים דגש על שיקום הפה בצורה מקצועית, בהפחתת סבל מקסימאלית, בטיפול עדין, בשיקום מהיר ובשימת דגש גם על הצד האסתטי של תוצאות הטיפול.

כדאי כאשר אתם שוקלים לטפל בבעיות דנטאליות שונות או רוצים לבצע שיקום הפה בצורה איכותית ומושלמת להיוועץ ללא תשלום עם אחד ממומחי שיקום הפה שלנו ולקבל תמונה מלאה ונכונה של הטיפול שאותו אתם צריכים לעבור.        


צור קשר
השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם


טואול - בניית אתרים