דף הבית אודות טיפולים צור קשר
מונה כניסות : 1223169

השתלות שיניים

 

השתלות שיניים הן הליך חשוב שאין לוותר עליו. יש אנשים אשר דוחים השתלות שיניים  כי זה יקר או כי הם חוששים מהטיפול. הנקודה שהיא שדחיית  השתלות שיניים גורמת לדרדור במצב הפה – ליצירת חללים בין השניים וככל שאתם דוחים השתלות שיניים  כל ההליך שתצטרכו לבצע בסופו של דבר בכדי לשקם את הפה יהיה מורכב ובעייתי יותר. ברוב השתלות שיניים יש תהליך הכנה כחלק מהתהליך הבסיסי של השתלות שיניים . יש מכשירים מיוחדים אשר קודחים בעצם כדי להתאים את שתלי השיניים אל המקום בו הם צריכים להתאים. זה תהליך שמתבצע כמובן בזהירות, לרוב באופן ידני  . מתאימים את השתל כך כדי שהעצם של החניך תשקם את עצמה ותגדל סביב השתל אשר משתילים בתהליך של השתלת שיניים. התהליך יכול להיות ארוך או קצר והוא תלוי באיכות ובמצב הרפואי של העצם אשר בה משתילים השתלות שיניים. במצבים דנטאליים סבוכים יותר התהליך מעט ארוך יותר ובמצב עצם אידיאלי זה תהליך שמתרחש די מהר.


תהליכים חדשניים ונוחים


יש היום תהליכים חדשניים ומיוחדים של השתלות שיניים  שמתנהלים בהליכים מיוחדים. הליכים מיוחדים של השתלות שיניים  כאלה מקצרים מאוד את תהליך ההחלמה מהתקנת השתל. הליכים חדשניים של השתלות שיניים  גם חוסכים סיבוכים חלילה או הזדהמות של המקום. השאלה כמה זמן לוקח לאזור השתל להחלים ולפה לחוץ כמו שיש בו שן חדשה ורגילה היא שאלה שרופאים רבים מתחבטים בה. על רגל השתל או על הבורג בונים כתר או שן תותבת.

בניית המבנה על בסיס השתל


רוב הרופאים ממתינים כחודשיים עד שהם בונים על בסיס השתל את הכתר או השן התותבת חשוב להם שהאזור יחלים וישתקם לפני שהם בונים את המבנה שיושב על שתל הטיטניום אשר בתוך השן. יש רופאים אחרים הטוענים שהמתנה ארוכה כלל אינה נדרשת וכי אין כמעט סיבוכים אם בונים את השן התותבת או המבנה על בסיס השתל. תחום השתלות שיניים הוא תחום מומחיות רב ידע, וחשוב לפנות אל רופאים ידועים ומומחים כמו רופאי מרפאת שיניים הל"ה שיש לה סניפים איכותיים בכול רחבי הארץ.
        


צור קשר
השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם


טואול - בניית אתרים