fbpx
אודות

הסיפור שלנו

הלה מרפאות שיניים הינה רשת מרפאות השיניים הפרטית הגדולה, הותיקה והמנוסה ביותר בישראל. החזון של הלה הוא להיות החברה המובילה בישראל באספקת השירותים הדנטליים על ידי כך שאנו מעניקים שירותי רפואת שיניים מקצועיים ומתקדמים לכלל הציבור תוך שמירה על רמה גבוהה של איכות.

בכל סניפי רשת הלה מרפאות שיניים, אשר פועלות ברחבי הארץ מבוצעים מעל 200,000 טיפולים וכ30,000 בדיקות שגרתיות במהלך של כ100,000 ביקורים שנתיים. המטופלים בהלה מרפאות שיניים מגיעים מכל האזורים בארץ ומכל המגזרים במשק כולל המגזר הפרטי, ארגונים מובילים וחברות הביטוח.

רשת הלה מרפאות שיניים מעסיקה את טובי רופאי השיניים בתחומם אשר עובדים עם המכשור והחומרים החדישים והאיכותיים ביותר בשוק, ליצירת התוצאות הטובות ביותר. במרפאות השיניים של הלה מועסקים מאות עובדים ממזכירות ועובדים מנהליים דרך סייעות וסייעי שיניים, שינניות, עובדות ועובדים פרא רפואיים ורופאי ורופאות שיניים. אנשי המקצוע המועסקים בהלה מרפאות שיניים דואגים כי מטופלים במרפאות יקבלו תדרוך מקיף על כל פרוצדורה לפני ביצועה וליווי ומעקב לאחר הטיפול, לוודא החלמה מהירה ונכונה. עם הרופאים, השינניות והעובדים הפרא רפואיים ברשת הלה מרפאות שיניים אתם יכולים להיות בטוחים שהשיניים שלכם בידיים טובות, שהחיוך שלכם יחזור אליכם אסתטי וקורן מתמיד.

נתוני פעילות של מרפאות השיניים של רשת הלה

היקף הטיפולים מדי שנה מתקיימים כ-100,000 ביקורים במרפאות “הלה” ומבוצעים כ- 200,000 טיפולים וכ- 30,000 בדיקות שיניים תקופתיות.
מתרפאי “הלה” משתייכים למגזר הפרטי , הארגוני (רוב הארגונים הגדולים בישראל) הביטוחי ולמגזר קופות החולים.
מספר העובדים ב”הלה” מועסקים כ- 300 עובדים, הכוללים רופאי שיניים עובדים פרא – רפואיים (שינניות מוסמכות, סייעות ועוד) ועובדים מנהליים.

שייכות ארגונית

בסוף שנת 2000 רכש דר’ שלמה טרוקמן ( Ph.d ) מנכ”ל הלה 60% ממניות הלה , ובשנת 2005 את יתרת המניות.

היסטוריה

חברת הלה (המכונים לבריאות המשפחה) בע”מ, [בשמה הקודם הלה המכונים לבריאות השן בע”מ הוקמה ע”י קבוצת יזמים פרטיים  ב- 1980 והיתה לחברה הראשונה והגדולה ביותר בארץ, שעיסוקה מתן שירותי רפואת שיניים לקהל הרחב.

הלה – הקוד האתי, פילוסופיית הפיתוח והאסטרטגיה הניהולית

הלה בסיוע היכולות האישיות של עובדיה והיסודות החזקים שטיפחו בה קיימת ומתפתחת מעל ל – 40 שנה.

מה שנבנה בהלה לאורך עשרות שנים, נשען על אחריות, מקצועיות ,שכל ישר, דוגמא אישית, משמעת, מוטיבציה ואמירת אמת בכל עת, כך הלה משרתת את קהל לקוחותיה עם ערכים מוספים חסרי תחרות.

בתחום האירגוני הרבה מפעולותינו נעשות תוך נטילת סיכון מחושב עם אומץ לב בצורה חריגה. הדבר מלווה תמיד בהפקת לקחים, בהליכה עד הסוף עם תפיסת הצדק הפנימית שלנו, בפריצת גבולות – תוך אינטואיציה רגשית יוצאת דופן.

כך לאורך שנים מפגינה הלה חוזק אנושי, חוזק כלכלי, חוזק יזמי, חוזק פיתוחי (ועוד חוזקים רבים אחרים ) אך בעיקר את יכולת קריאת המפה והרמת דגל החדשנות באופן רציף הרבה לפני כולם.

עבורנו בהלה, המושג הצלחה אינו מזל או גאונות, הצלחה היא מסע ארוך ולמעשה היא פרי אמנות של עשייה רבת שניים ודרך חיים הכוללת התמדה, יעילות ,נחישות ,סקרנות, עוצמה, העזה, יוזמה ותשוקה.

ניסיון החיים מלמד כי הצלחה היא תהליך שאינו מסתיים לעולם ומשיא הצלחה אחד רואים שיא הצלחה חדש.

ניתוח המציאות הדנטלית והכתוב עד לכאן מוליכים אותנו לתוכנית היהלום, הן בתחום הדנטלי והן בתחום אסתטיקת הפנים. בתחום האסתטיקה אנו רחוקים מרחק זמן קצר מפתרון המתקרב לשלמות מבחינת התוצאה, מהירות הטיפול וטיב הטיפול. תחום זה משלב אתגר מקצועי וסקרנות רבה, אשר הופכים את המקצוע ליצירתי ולכזה שאנו מסוגלים להציע לכם אותו היום בהלה תוך הישענות על התשתית האדמיניסטרטיבית ותרבות הטיפול הרפואי שנצברו בלמעלה מ – 40 שנה.


בשלב זה תחום האסתטיקה בהלה כולל:

הלבנות שיניים | יישור שיניים שקוף | שחזור אסתטי מקומפוזיט | שחזור אסתטי עם ציפוי למינט | הזרקות לפנים.

במסורת הארוכה של הלה היא ממציאה את עצמה מחדש ומנצלת את היתרון הטמון בהזדמנויות עסקיות לצמיחה ולהצלחה. כך, בנוסף לשירותי רפואת השיניים הקלאסיים הקיימים והמוכרים – אנו משתדרגים ונכנסים יותר ויותר לתחום הדיגיטלי עם מוצרים ומיכשור דיגיטליים לצד אמצעי שליטה ניהול ושיווק משודרגים הנשענים על ידע מקיף המנצל אמצעים אלקטרוניים רבים.

ההצלחה בהלה מתחילה במיקוד במטרה ובנחשולי אנרגיה עוצמתית שמופנים למטרה זו. נוסף על כך, ברור לנו בהלה כי אנו צריכים להיות מצוידים ברצון עז להישגיות, להעצמה עצמית, להעזה, לנחישות, ליוזמה אך גם לאחריות.

מיקוד מבצעי של ערך אסטרטגי הוא גישת פעולה. הכוונה היא שננקטת פעולה שבדיוק לה נזקקים, שכן אין ברשותנו משאבים וזמן מיותרים. מיקוד הוא תהליך שבו התמונה מתחדדת. תהליך המיקוד מבוסס על מידע שמגיע מכל הסביבות החיצוניות הרלוונטיות. ככל שהמידע הרלוונטי רב יותר, כך התמונה חדה יותר.

"ערך משימתי", במקרה של הלה מוגדר כיכולת הכוללת של הלה על כל זרועותיה לבצע משימות מערכתיות בזמן ובמרחב נתון. לשמחתנו , הלה משיגה את המטרות שתורמות לתוצאות הרפואיות והעסקיות שהציבה לעצמה .


נדגיש כמה מבין המהלכים האופרטיביים והאסטרטגיים שאותם נוקטת הלה:

א. המשך מעבר מחברה העוסקת במתן טיפולים דנטליים לחברה המספקת אינטגרציה של טיפולים ושירותים.

ב. התאמת החזון והנגזרות שלו מעת לעת, לצורך שמירה על הבכורה.

ג. התייעלות פנימית והשבחת כוח האדם.

ד. מיקוד מבצעי של זיהוי פרויקטים שבהם הלה חייבת להיות מעורבת והצטרפות אליהם תוך שמירה וטיפוח הקיים.

ה. אופטימיזציה של תהליכים

ו. המצאה מחדש כל שנתיים

ז. הלקוח לפני הכל

מכאן קל היה להגיע לתוכנית היהלום שהיא גולת הכותרת של התוכניות בהלה, עיקרה של התוכנית הוא להתאים את הטיפול האיכותי ביותר למחיר התחרותי ביותר.

יתרונות הטיפול ב”הלה”

טיפולי שיניים הם דבר יקר, מורכב ואפילו מפחיד לעיתים, לכן חשוב תמיד שתעשו מחקר ותוודאו שאתם בידיים טובות.

אמצעי חיטוי היגיינה רפואית גבוהה מושגת ע”י שימוש במכשירי חיטוי יבשים ורטובים, כפפות, כיסויי פה לרופאים ואמצעים חד פעמיים רבים. אלה הם חלק בלתי נפרד מהרמה הרפואית הגבוהה המוצגת ב”הלה” . כל המרפאות עומדות בתקנות המחמירות של משרד הבריאות וכאמור מעלה הן בעלות רישוי על פי החוק.

צרו קשר

אתם לא חייבים לסמוך על אלפי תשבוחות ממטופלים או שנות הניסיון הרבות, תמיד אפשר ליצור קשר איתנו כדי להתייעץ ולהתרשם ללא עלות.

כאן ב- הלה מרפאות שיניים נשמח לעזור לכם באדיבות ובמקצועיות כדי שתדעו שהפקדתם את החיוך שלכם בידיים הנכונות.

דילוג לתוכן